ÕPETAJATE PÄEV MEIE KOOLIS

ÕPETAJATE PÄEV MEIE KOOLIS

6. oktoobril toimus meie kooli aulas pidulik aktus. Põhjust selle jaoks ikka oli: meie koolis tähistati traditsioonilist õpetajate päeva. Õpetaja ja direktor andsid oma ülesanded üheks päevaks täita 9. klassile. Pärast läksid õpetajad Kääriku spordibaasi sporti tegema. Veel aktuse ajal tantsisid meie õpetajad tibutantsu, 1. klass ja kooli ansambel pühendasid õpetajatele laulud. Kõige suurem uudis oli, et meie kehalise kasvatuse õpetaja Jaanika on sel aastal Otepää valla aasta õpetaja. Ta on kindlasti selle ära teeninud. Õpetaja Jaanika on rõõmsameelne, abivalmis, sportlik ja kindlameelne. Õnneks tal jätkub kannatlikkust korraldada spordipäevi jne. Ja lõpuks on ta suurepärane klassijuhataja.

Pärast aktust algas meie igapäevane argielu. Tunnid viis 9. klass läbi, aga kindlasti tahaks järgmine aasta paremini ja huvitavamalt teha, arenguruumi veel on. Võibolla peaks seda asja tõsisemalt võtma. Meie loodame siiralt, et meie õpetajad said puhata ja lõbusalt aega veeta. Ja kui asi on nii, siis on eesmärk täidetud!

Ander Alliksaar
6. klass

Vaata pilte SIIN

You may also like...