UUS ETWINNINGU PROJEKT „MY FAVOURITE SONG“

Euroopas tähistati septembri viimasel nädalal eTwinningu nädalat.

Pühajärve Põhikooli 7.klass alustas sel puhul uut eTwinningu projekti „My Favourite Song“. Projekti eesmärk on tutvuda erinevatest riikidest õpilaste muusikaeelistustega, tuvastada erinevaid muusikastiile, teadvustada muusikamaitse sarnasusi ja erinevusi ning selgitada välja kõige populaarsem laul. Projektis osalemine arendab õpilaste koostööoskusi ning tolerantsust erinevate kultuuride ja muusikamaitsete mõistmisel. Projekti ülesannete lahendamiseks kasutatakse mitmeid ühistöövahendeid (Skype, Google Slides, Google Docs, Tricider jt). Projekt kestab 4 kuud ning selle lõpptulemusena valmib kõikidest lemmiklauludest nn „playlist“ ning ühistööna kokkuvõttev artikkel koolide kodulehtedele.

Hetkel osalevad projektis lisaks Pühajärve kooli õpilastele veel Leedu Utenos Dauniškio gimnazija õpilased, kuid loodetavasti lisandub lähiajal veel partnereid.

Lembi Oja, projektijuht