OTEPÄÄ PIIRKONNA KOOLID OLID EDUKAD MAAKONNA JALGPALLIVÕISTLUSTEL

Valga kunstmuruväljakul toimus 18.aprillil Valgamaa koolide 1-5.klasside vaheline jalgpalliturniir, kus käisid mängimas ka Otepää Gümnaasiumi, Pühajärve Põhikooli ja Keeni Põhikooli võistkonnad. Kõige paremini läks 9 võistkonna seas Otepää Gümnaasiumi 4.klasside poistel, kes jõudsid välja finaali, kuid pidid seal Valga Gümnaasiumi viiendike paremust tunnistama. Tublile 4.kohale tuli teist aastat järjest Pühajärve Põhikooli võistkond, kelle koosseisus sel korral valdavalt alles 3.klassi õpilased. Keeni Põhikooli võistkond püsis samuti kenasti konkurentsis, kuid paraku jäi sageli rünnakul i-le täpp panemata ja seega lõppesid pooled mängud viikidega. Palju väravaid lõi see-eest aga Otepää Gümnaasiumi 5.klasside võistkond, kes napilt poolfinaali ukse taha jäädes turniiritabeli teises pooles lustida sai.

Võistlustel saatsid võistkondi õpetaja Kerri Rauk ja FC Otepää treenerid Martin Raid ja Martin Teder.

Vaata