TUTIPÄEV

25. mail toimus meie koolis tutipäev ja samas oli ka meie kooli sünnipäev. Päev algas aulas aktusega, kus esinesid esimene ja üheksas klass. Esimene klass laulis ja tegi väikese etenduse, mis oli väga armas. Nad tegid ka üheksandale klassile hüvastijätuks koogi. Kui esimene klass ära esines, läks lavale üheksas klass. Neil oli ette valmistatud väga huvitav ja tõetruu etteaste. Kui etteaste läbi sai, näitasid nad koolile nende klassist tehtud videot. Aktuse lõpetuseks laulsid nad ka traditsioonilist laulu, milleks oli ”Me pole enam väikesed”. Edasi liikusime suurte koridori, et 9. klass saaks tutvustada enda seinamaalingut. Seejärel läksime aulasse tagasi, seal tehti aasta kokkuvõtteid ja jagati tublidele sportlastele ja erinevatel võistlustel osalenud õpilastele šokolaadi ja diplomeid. Meile jagati õhupallid, mis tuli täis puhuda ja direktori kabinetti viia. Hiljem, kui kooli sünnipäeva tähistasime, viisime üheksanda klassi juhtimisel õhupallipuntra staadionile, et see seal õhku lasta. Kahjuks jäi lend lühikeseks, kuna õhuga täidetud õhupallid õhku ei lennanud. Laulsime koolile ka sünnipäevalaulu ja pärast seda saime kõik tasuta jääätist. See meeldis kõigile väga. Edasi mindi tundidesse ja päev jätkus üsna tavaliselt. Kokkuvõtteks oli tutipidu väga tore, armas ja emotsionaalne.

Laura Lodi ja Sofia Nämi
8.klass