SPELLING BEE 2018 PÜHAJÄRVE PÕHIKOOLIS

Teisipäeval, 13.märtsil 2018 kogunesid tublid 4. ja 5.klassi inglise keele õppijad kogu maakonnast juba neljandat korda Pühajärve kooli – toimus järjekordne ingliskeelsete sõnade häälimise võistlus “Spelling Bee”.

Osalejaid oli kokku 27: 11 neljanda ja 16 viienda klassi õpilast Valga Põhikoolist, Tsirguliina Keskkoolist, Otepää Gümnaasiumist, Valga Priimetsa Koolist, Keeni Põhikoolist, Hummuli Põhikoolist, Puka Keskkoolist, Riidaja Põhikoolist ja meie oma Pühajärve Põhikoolist.

Võistlejad pidid ükshaaval häälima 15 ingliskeelset sõna ning punktiarvestus kujunes niivõrd pingeliseks, et nii mõnelgi korral tuli žüriil lisaks arvestada häälimiseks kulunud aega. Välja valiti 3 parimat nii neljandast kui viiendast klassist.

4.klasside arvestuses
I koht Marek Kenk Tõrva Gümnaasiumist (õpet. Evelyn Kadak)
II koht Sophie-Vanessa Õispuu Tõrva Gümnaasiumist (õpet. Kersti Sults)
III koht Elin Hainsalu Puka Keskkoolist (õpet. Marju Sarapuu)

5.klasside arvestuses
I koht Katriin Ostrak Pühajärve Põhikoolist (õpet. Lembi Oja)
II koht Kevin Reinberg Tõrva Gümnaasiumist (õpet. Maris Jaama)
III koht Martin Eric Breedins Valga Põhikoolist (õpet. Õie Kurdgelia)

Võitjaid premeeriti ingliskeelse raamatuga, kõik osalejad said tänukirja ja suutäie magusat.

Palju õnne võitjatele ja aitäh kõigile osalejatele!

Lembi Oja
Pühajärve Põhikooli