KOOLITUS

Neljapäeval,  13. oktoobril  toimus meie koolis EÕELi (Eesti Õpilasesinduste Liidu) regionaalne koolitus. Alustasime päeva kell 9.30 superlahedate tutvumismängudega, milleks olid „Speed Date“ ja „Amööb“. Neid viis läbi meie imetore korraldusmeeskond, kuhu kuulusid Aksel Joonas Reedi, Mia Marie Randaru, Laura Liisa Pukk ja Berta Ly Tepaskind.

Järgmiseks rääkis meile Maris Neeno Eesti Õpilasesinduste Liidust ning sellest, kuidas ta sinna sattus. Maris on 18aastane ja on teinud ning näinud rohkem kui paljud täiskasvanud. Näiteks paar aastat tagasi käis ta vahetusõpilasena Hollandis. Tema enda sõnul oli see üks parimaid otsuseid tema elus. Järgmise kolme tunni jooksul rääkis ta elust ja olust Eesti Õpilasesinduste Liidus ning meie edasistest tegevustest. Vahepeal tegime ka ühe söögi- ning snäkipausi. Snäkiks oli meil Tere poolt antud kohukesed. Kohukestel oli ümber uus pakend. Lisaks oli kaasas ka kleepsud, mille said korraldajad endale, sest nende jagamine oleks liiga raskeks läinud. Lõpetuseks tegi meile ENL (Eesti Noorteühenduste Liit) ühe laheda simulatsiooni, mis simuleeris koalitsiooni- leppe tegemist ja valla rahade jagamist. Tundus, et see oli huvitav ning meeldis kõigile!

Ühesõnaga oli MEGATORE koolipäev ning kõik leidsid palju uusi Facebooki sõpru ning ka mõned pärissõbrad.

Aksel Joonas Reedi