SPELLING BEE PÜHAJÄRVE PÕHIKOOLIS

Teisipäeval, 8.märtsil kogunesid tublid 4. ja 5.klassi inglise keele õppijad kogu maakonnast Pühajärve kooli – toimus järjekordne ingliskeelsete sõnade häälimise võistlus “Spelling Bee”.

Osalejaid oli 22: 10 neljanda ja 12 viienda klassi õpilast Valga Põhikoolist, Tsirguliina Keskkoolist, Otepää Gümnaasiumist, Valga Priimetsa Koolist, Keeni Põhikoolist, Hummuli Põhikoolist, Puka Keskkoolist, Riidaja Põhikoolist, Ritsu Algkoolist ja meie oma Pühajärve Põhikoolist.

Võistlejad pidid ükshaaval häälima 15 ingliskeelset sõna ning punktiarvestus kujunes niivõrd pingeliseks, et nii mõnelgi korral tuli žüriil lisaks arvestada häälimiseks kulunud aega. Välja valiti 3 parimat nii neljandast kui viiendast klassist.

4.klasside arvestuses

I koht Chris Marcus Krahv Tsirguliina Kk (õpetaja Riina Järlik)
II koht Tuule-Liis Jaagant Pühajärve Pk (õpetaja Lembi Oja)
III koht Eeva Mai Eensalu Pühajärve Pk (õpetaja Lembi Oja)

5.klasside arvestuses

I koht Jako Voolaid Otepää Gümnaasium (õpetaja Kaja Oja)
II koht Chris Roio Keeni Pk (õpetaja Maarja Kallis)
III koht Raiko Kõrge Tsirguliina Kk (õpetaja Svetlana Oper)

Võitjaid premeeriti diplomi ning šokolaadimedaliga, kõik osalejad said ingliskeelse raamatu.

Palju õnne võitjatele ja aitäh kõigile osalejatele! Kohtumiseni järgmisel aastal!

Lembi Oja
Pühajärve Põhikooli inglise keele õpetaja

Vaata (Kersti Piir, Valga Põhikool)