REBASTE RISTIMINE PÜHAJÄRVE PÕHIKOOLIS

Meie 5. klassil tuli hommikul kell 8.15 koolis olla. Kõigepealt pidime laste pissipotis näo ilusasti ära pesema. Seejärel tehti meile näomaaling.

Koolikotist tuli kõik asjad kandikule valada ning meie kotid viidi kuhugi ära. Kogu päeva pidime nende kandikutega ringi käima.

Peale esimest tundi seoti meid nööriga kokku, nöör ei tohtinud katki minna. Teisel vahetunnil pidime sööma mingeid kastmeid. Peale kolmandat tundi tegime spordiülesandeid. Topispall tuli viia trepist alla käsi kasutamata. Seejärel põrgatasime tennisepalli koridori lõppu. Seal ootas meid järgmine ülesanne. Pidime jalga panema suured kummikud ja hüppepalliga koolimaja ette hüppama.

Meile anti õhupallid ja me läksime nendega aulasse. Seal pidime õhupallid katki tegema. Meile räägiti, kuidas rebane käituma peab.

Neljas tund lõppenud, läksime rebaste lauluga sööma.

Koolipäeva lõpus lugesime rebaste vande ja meid ristitigi ära.

Gen-Marten Paul

VAATA