QR-KOODI JAHT

Reedel 18. oktoobril 2019. a. toimus 4-nda tunni ajal QR-koodi jaht.

82 õpilast moodustasid  kümme segavõistkonda loosi teel. Küsimused olid koostatud tänavuse “Tere kool” Karula matka kohta ja peidetud kooli ümbrusesse QR-koodidena.

Kõige rohkem oli matkast meelde jäänud õpetajatel. Nad kogusid 22 punkti. Nii peabki olema, et koolis on õpetajad kõige targemad.

Õpilastest võitis Janari võistkond, kes kogus 14,5 punkti.

Võitjate meeskonda kuulusid Janar Karašk, Laur Jaanus, Morten Järveoja, Erki Raba, Elsa Naruski, Sandra Klimov, Marvi Umbrella, Alexander Toom.

II koht Sonja, Mairo, Andreas, Gert, Maria, Kregor, Margo, Urmo – 12 punkti

III koht Tuule-Liis, Angelina, Liis, Kerda, Sandra, Mirell, Gregor – 11,5 punkti

Eriauhind ja eriti suur kiitus 7-nda klassi Marek Ander Naruskile oma võistkonna kapteniks olemise eest! Loosi tahtel sattusid tema võistkonda ainult algklasside tüdrukud aga Ander suutis neid rõõmsalt juhendada maastikumängu lõpuni.

Suur tänu õpetajatele – Tiinale, Ailile, Kristale, Jaanikale, Peetrile –  kes aitasid küsimusi koostada ja rada üles panna.

Koolipere sai täna nautida liikumist kaunis, kerge vihmaga sügisilmas.

Pille Kangur
loodusainete õpetaja

VAATA (Karin Järv) VAATA (Pille Kangur) VAATA (Janika Kilk)

QR- KOODI JAHT 18.10.2019