AABITSAPIDU

30.novembri õhtul pidasime koos vanematega aabitsapidu. Tahtsime emadele-isadele jagada mängu ja rõõmu, mida olime kogenud õppides lugemist ja koolilapseks olemist AABITSA abiga. Pidu oli ka ühtlasi hüvastijätt oma esimese lugemisraamatuga, et siis õige pea juba lugeda muid õpikuid ja tarku raamatuid. Soovisime mõnusat kuulamist -vaatamist ning toredat äratundmisrõõmu, sest pole aabits vanematelegi võõras.

Pärast eeskava said kõik lapsed Kustas Koolissoni auraha ja medali kaela, sest „lugemisnõks“ on nüüdseks käes. Laual uhkeldas  AABITSATORT kõigi laste nimedega. Kahju oli torti süüa.

Jätkusid ühised ringmängud, viktoriin ja kõigi lemmikmäng „Mooramaa kuningas“. Meie arvates oli pidu naljakas, lõbus ja lahe.

1.klass ja õpetaja

Vaata (Pille Kangur)