VASTLAPÄEV PIIRIL

17. jaanuaril sõitsid meie kooli kõikide klasside õpilased Piirile vastlapäevale, mille  korraldas 7. klass. Teise ja kolmanda tunni ajal olid seal 1.-4. klassi õpilased, pärast kolmandat  tundi 5.-9. klassi õpilased. Kõik sõitsid täpsusliugu kaunistatud kelguga, said lasta pikimat liugu ja sõita slaalomit.

Täpsuslius oli  1.-4. klassi arvestuses kõige täpsem 3. klass — täpselt 10 meetrit. 5.-9. klassi õpilastest said  kõige täpsema tulemuse 9. klassi õpilased —  9,5 meetrit.

Pikima liu laskmise võistluses olid  parimad 1. klassist Gerret, 2. klassist Paula, 3. klassist Kristelle, 4. klassist Heidi, 5. klassist Sofia, 6. klassist Oliver, 8. klassist Laura ja 9. klassist Remo.

Slaalomis sai 1.-4. klassi arvestuses kõige parema tulemuse 4. klass — 2.07; 5.-9. klassi arvestuses 9. klass — 1.59.

Ilm oli väga hea, kuigi natukene tuuline. Oli väga huvitav ja kõigile meeldis see päev. Järgmine päev oli kuulda ainult positiivset tagasisidet.

Karl-Markus Toover

Vaata pilte (Karin Järv)