PLAYBACK 2019

Nii saabuski meie kaua oodatud  päev – 12.aprill, kuna toimus juba kuuendat korda traditsiooniline PlayBack. Enne oli väga palju ettevalmistusi ja proove. Seekord tegi ürituse eriliseks see, et kõik laulud kõlasid eesti keeles. Tehti pikem päev, et vanemad ja külalised saaksid vaatama tulla. Üritust aitas korraldada Ago Arro, kes tegi lavashow ning ka reklaamid, mis oli iga esituse taga. Ürituse eestvedaja oli Õpilasesindus. Kokku oli esinejaid 11. Nüüd räägin neist lähemalt: esimesena astus ette 5.klass lauluga Suur komöödiaõhtu: Vala välja!, seejärel 3.klass lauluga D Gän – Seib @ 7 Vaprat 1994, 2.klass Inga ,,Milline päev”, 3.klass Põhja-Tallinn Meil on Aega Veel, 4.klass Jaagup Tuisk ,,LEGENDID OMA LOOS”, 8.klass Tanja Mihhailova Saar ,,Peetri laul“, 9.klass PS Troika Põdrakasvataja (Ikka viin, viin, viin), 7.klass Nancy ,,Hellalt hoia mind”, 6.klass ,,Maa tuleb täita lastega”, õpetajad ,,Koristajatädi lauluke”, 4.klassi lapsevanemad Cool D ,,Puu on puude kõrgune”. Kui kõik esitused olid kuulatud ja vaadatud, siis toimus meelelahutuseks tantsu lahing õpetajate ning õpilaste vahel. Seekord võitsid õpilased. Samal ajal tehti rahvahääletust ning toimus žürii omavaheline arutelu. Muidugi oli ka ühistants, mis pani kõiki liigutama. Lõpuks tehti teatavaks žürii otsused, kus igast vanusegrupist valiti välja parim. Veel olid eriauhinnad nagu nt parim kostüüm ning ka naljakaim esitus. Lisaks valiti välja üldvõitja ning selleks oli 4.klass.

Kokkuvõtteks: oli väga lõbus ning arendav üritus, kuna see aitas nii mõnelgi lavahirmust lahti saada ning andis juurde enesekindlust. Kindlasti oli positiivne see, et lava ning korraldus oli palju arenenum kui eelmistel aastatel!

Ander Alliksaar 7.klass
VAATA (Nadežda Alliksaar)