MEIE KOOLI KEVADPIDU

18. mail toimus meie koolis kevadpidu. See üritus on meie kooli traditsioon. Enne kevadpidu oli väga palju proove, kus saime oma esinemisoskust harjutada. Kella viie paiku õhtul oli meie kooli aula inimesi puupüsti täis, mis oli väga meeldiv.
Seekord oli igal klassil ülesanne tutvustada üritust, mis ta kooliaasta jooksul oli läbi viinud.
Kevadpidu algas 3.-4. klassi kandlepalaga ,,Pühajärve valss”. Oli väga palju erinevaid etteasteid väikekandle soolost tantsudeni, mis tegi kontserdi huvitavaks ega olnud nii üksluine.
Kevadpidu lõppes ühistantsuga ,,Oige ja vasemba”, milles osalesid kõik rahvatantsurühmad.
Esinejad oli palju vaeva näinud ning said oma etteastetega väga hästi hakkama.
See oli kindlasti väga hästi korda läinud üritus, mida võib järgmise aasta kevadel taas korraldada. Meie kool tänab pealtvaatajaid, kuna nad olid rõõmsameelsed ja aplodeerisid kõvasti. Kõik see tegi meie südamed soojaks!

Ander Alliksaar
6. klass

Vaata (Karin Järv)

You may also like...