JÕULUPIDU

Jõulupidu toimus Pühajärve põhikoolis 22. detsembril. Kooli õpilastel oli pikk päev, mille alguses toimusid lõimingutunnid. Igal klassil oli erinev teema, näiteks 9. klass tegeles reaalainete nädalaga. Peale seda toimusid kogunemised, kus tunnustati tublisid konkurssidel ja võistlustel osalejaid ning algklasside õpilasi, kellel lõppes teine veerand.

Siis algasid peaproovid, kus lisati viimased lihvid jõulupeo kavale. Jõulupidu algas kell 18. Esinesid nii algklasside õpilased luuletuste ja lauludega ning suuremad õpilased, kes samuti esitasid luuletusi, mängisid pille ning laulsid laule.

Viimase laulu ajal ilmus äkki lavale libajõuluvana Gabriel, kellele väga meeldis nalja visata. Veidikese aja pärast ilmus välja päris jõuluvana. Igal tublil õpilasel tuli esitada paki saamiseks luuletus. Jõulupidu oli väga tore ning ka aula oli väga ilusasti kaunistatud. Siinkohal tuleb tunnustada ka Ats Rästat, kes tegeles muusikataustaga.

Cärolin Trik

Vaata (Karin Järv)