KÄISIME KOOLIRANNAS

Meie klass käis esmaspäeval, 5. juunil Pühajärve ääres koolirannas grillimas. Esimene tund olime koolis ja tegime klassi kooliaasta kokkuvõtet. Seejärel läksime kooliranda.

Sten hakkas grillimise jaoks puid lõhkuma. Teised aitasid teda. Lõpuks said poisid tule põlema. Pidime ootama, kuni puud ära põlevad, et saaks süte peal grillida. Vahepeal otsisime endale oksad, et saaks nendega vorste küpsetada. Kui söed olid valmis, jaotas õpetaja kõigile vorstid ja leiva, mis olid meile kooli poolt kaasa pandud. Vorstid ära grillitud ja söödud, pidime ootama, et söed kustuksid. Minul ja Stenil tuli hea plaan tuua topsidega järvest vett ja see sütele valada.

Mihklil oli kaasas kõlar. Hakkasime ühe laulu järgi tantsima.

Siis oligi aeg kooli tagasi minna. Klassis hakkasime koolirannas käimisest ja Pühajärvest joonistama ning kirjutama. Ja sellega saigi meie tore päev koolirannas läbi.

Hetti-Maarja Kartau, 5.klass

Vaata, lõpus olevad pildid (Ander Alliksaar)