HÄÄLIMISVÕISTLUS “SPELLING BEE”

15.märtsil toimus Pühajärve kooli aulas järjekordne maakondlik inglise keele häälimisvõistlus “Spelling Bee”. Võistlus leidis aset juba kolmandat korda ja sel aastal oli osalejaid kokku 30: neljandatest klassidest 17 ja viiendatest klassidest 13. Võistlusel pidi iga õpilane häälima 15 ingliskeelset sõna ning konkurents oli nii tihe, et lisaks õigesti häälitud sõnade arvule tuli žüriil parimate välja selgitamiseks arvestada ka häälimiseks kulunud aega.

Parimad häälijad 4.klassi õpilaste hulgas olid: I koht Riivo Pippar Tõrva G; II koht Kristofer Oja Keeni PK; ja III koht Kevin Reinberg Tõrva G.

5.klassi õpilastest olid võidukad: I koht Rasmus Rosenberg Tõrva G; II koht Tormi Klais Otepää G ja III koht Gert Sarv Puka KK.

Pühajärve koolist osalesid Katriin Ostrak, Marek Ander Narusk ja Kristelle Kõiv. Parimana sai Kristelle 5.klassi arvestuses 10.koha.

Nii lapsed kui õpetajad jäid võistlusega rahule. Kohtumiseni järgmisel aastal!

Lembi Oja
Inglise keele õpetaja, võistluse korraldaja