Dumle maakondlik rahvastepallivõistlus

27. veebruaril toimus 1.-3. klassi poistele ja tüdrukutele Valga Spordihallis Dumle maakondlik  rahvastepallivõistlus. Pühajärve Põhikooli 1.-3. kl tüdrukute võistkonda kuulusid ning 4. koha saavutasid Tuule-Liis Jaagant, Annabel Haak, Aneth Kaileen Peterson, Eeva Mai Eensalu, Hetti-Maarja Kartau, Sonja Nämi, Katriin Ostrak. Pühajärve Põhikooli 1.-3. kl poiste võistkonda kuulusid ning 6. koha saavutasid Ruuben Jaagant, Mathias Järveoja, Roland Leopard, Rasmus Jeret, Gert Truupõld, Marek Ander Narusk, Silver Ostrat, Ander Alliksaar.

Kõik olid tublid ja said mängida. Seljas olid meil uued, ilusad kooli särgid. Tänamata ei saa ka jätta meie suurepärast õpetajat, tänu kellele me üldse võistlema läksime.

Tuule-Liis Jaagant

Murdmaasuusavõistlus Tehvandil

Pühajärve Põhikooli 18 õpilast osalesid 2. märtsil murdmaasuusavõistlustel Tehvandil. Vastavalt vanuserühmadele tuli võistluse käigus läbida kas 1, 2 või 3 km. Rada oli raske. Pehme lumi ning üks lõputuna tundunud mägi raja keskosas võtsid ikka korralikult läbi. Lisaks vastutuulele stardis saime aeg-ajalt krae vahele ka vihma. Finišisse jõudes pakuti tublidele lõpetajatele kosutuseks kuuma ja väga magusat teed.

Kõik suusatajad olid tublid ning andsid endast parima, eraldi võiks välja tuua, et tüdrukute D- vanuseklassis saavutas Pipi Õun I koha, tüdrukute A-vanuseklassis võitis Hanna Liis Kiho. Poistest saavutas Andreas Kiivit C-vanuserühmas III koha. Õpilastele meeldis võistlus väga, kõik olid rõõmsad ja lubasid ka järgmisel aastal osaleda.

Karl-Markus Toover