ISADEPÄEVA PIDU

11. novembril toimus meie koolis isadepäeva pidu. Kell 18 kogusime isad kokku ning alustasime direktor Miia Pallase kõnega. Ta luges kooli almanahhist ette laste kirjutatud mõtteid isadest. Pärast seda hakkas õhtuprogramm pihta.

Isad olid jagatud nelja erinevasse tundi. Tundideks olid kokandus, käsitöö, muusika ja  matemaatika. Tunnid olid tavapärasest lühemad, kõigest 20 minutit. Samal ajal kui isad tegid vaimset tööd, oli emadel kehalise kasvatuse tund. Koolimajas olid erinevad punktid, kus küsiti emadelt küsimusi isade ja isadepäeva kohta.

Esimene tund lõppenud, kogunesid kõik tagasi saali ja toimus eesti keele tund. Seejärel kuulutasime välja võitjad ning sõime isade tehtud torti. Jäi ka natuke aega rääkimiseks ning lastega niisama lõbutsemiseks.

Aksel Joonas Reedi ja Ats Rästa

Vaata (Janika Kilk)