KUMMALINE PÄEV

Neljapäevane koolipäev oli meie klassis eriline. Mille poolest siis? Seekord olime meie õpetajad ja õpetaja oli õpilane. Kõigil oli naljakas õpetajat õpilaseks nimetada. Mathias ja Ander olid tööõpetuse õpetajad. Koos meisterdasime seemnetest kee. Mata õpetaja oli Dima. Õpetaja Dima õpetas meile kirjalikku liitmist. Naljakas oli ka see, kui õpetaja matemaatika tunnis meelega valesti vastas. Meie eesti keele õpetaja oli Rasmus. Me lugesime ühe naljaka loo ja siis mängisime pantomiimi. Tunni lõpus oli minu viktoriin. Võitis (nagu arvata võis) õpilase Anneli võistkond, kuhu kuulusid Anneli ja Paula. Muusika õpetaja olin mina. Enda arvates ei läinud mul see eriti hästi. Aga äge tund tuli ikka, sest mängisime ajalehetantsu ja toolimängu. See oli väga tore päev!

Mõtted pani kirja Katriin