VÕISTKONDLIKUD KARIKAVÕISTLUSED RAHVASTEPALLIS               7.novembril 2014 toimusid Pühajärve koolis (tüdrukud) ja Otepää Gümnaasiumis (poisid) maakonna 4.-5.klasside võistkondlikud karikavõistlused rahvastepallis. Võisteldi kahes alagrupis. Kolm paremat võistkonda tüdrukute osas olid Tõrva Gümnaasium, Valga Vene Gümnaasium ja Valga Põhikool, poiste osas Valga Põhikool, Keeni Põhikool ja Tõrva Gümnaasium. Meie kooli tüdrukud saavutasid 6.koha (võistkonda esindasid Liisa Mari, Elisabeth Marleen, Sofia, Kaisa, Riinu, Reelika, Maria, Pipi), poisid 9.-10.koha (võistkonda esindasid Andreas, Gen Marten, Mairo, Rasmus, Vladimir, Andreas, Jorgen Arne, Mattias).  Miia Pallase, tüdrukute võistluse peakohtunik

VÕISTKONDLIKUD KARIKAVÕISTLUSED RAHVASTEPALLIS              

7.novembril 2014 toimusid Pühajärve koolis (tüdrukud) ja Otepää Gümnaasiumis (poisid) maakonna 4.-5.klasside võistkondlikud karikavõistlused rahvastepallis. Võisteldi kahes alagrupis. Kolm paremat võistkonda tüdrukute osas olid Tõrva Gümnaasium, Valga Vene Gümnaasium ja Valga Põhikool, poiste osas Valga Põhikool, Keeni Põhikool ja Tõrva Gümnaasium. Meie kooli tüdrukud saavutasid 6.koha (võistkonda esindasid Liisa Mari, Elisabeth Marleen, Sofia, Kaisa, Riinu, Reelika, Maria, Pipi), poisid 9.-10.koha (võistkonda esindasid Andreas, Gen Marten, Mairo, Rasmus, Vladimir, Andreas, Jorgen Arne, Mattias). 

Miia Pallase, tüdrukute võistluse peakohtunik

Vaata (fotod tegi Maie Eensalu)

 

You may also like...