LOODUSHARIDUS

Õppekava
Kooli KIK veebileht
Otepää Looduskeskus
Tegevused


Matk "Tere, kool" 7.sept 2017

Matk "Tere, kool" 8.sept 2016



Matk "Tere, kool" 3.sept 2015



Vilistlased

VILISTLASED  pildialbum

vaata 1922 kuni 2012

2017
1. Hendrik Aaliste
2. Kaisa Brett
3. Kenter Kalbri
4. Karl-Markus Toover
5. Cärolin Trik
6. Reili Valdson
7. Gabriel Õun

Klassijuhataja Lembi Oja

2016
1. Jane Ilves
2. Iti-Riin Jaagant
3. Ekke Kaha
4. Laur Kangur
5. Karel Kaupmees
6. Anet Künnapuu
7. Mirjam Leopard
8. Laura Mootse
9. Liisi Prans
10. Romet Reino
11. Erik Salk

Klassijuhataja Olga Alova

2015
1. Remo Almar
2. Liis Antsi
3. Anete Kannik
4. Hanna Liis Kiho
5. Kevin Kaur
6. Riho Padrik
7. Marie Leopard
8. Danel Prans
9. Essi Anni Alisa Pusa
10. Taavi Vihmann

Klassijuhataja Ülle Tomson

2014
1. Rasmus Jaagant
2. Kevin Juus
3. Tanil Peeter Kangur
4. Kerli Karašk
5. Karl Kimmel
6. Lisa Linda Oinus
7. Priit Peterson
8. Alice Raidmets
9. Joonas Rello
10. Reili Saar
11. Arnold Sumberg
12. Martin Täär

Klassijuhataja Peeter Kangur

2013  [Tagasi üles]
1. Marika Almar
2. Karl Freimanis
3. Rivo Kopli
4. Georg Erich Oinus
5. Kevin Perle
6. Anu Saaremäe
7. Birgit Trik
8. Ketlin Veidemann
9. Ketryn Õun
10. Kaili Tobro

Klassijuhataja Karin Järv

2012  [Tagasi üles]
1. Alev, Gen
2. Belov, Kärol
3. Eensoo, Elina
4. Ilves Rain
5. Kasepuu, Henry
6. Kiho, Silver
7. Kubi, Teet
8. Leopard, Imre
9. Leopard, Magnus
10. Padrik, Triin
11. Peterson, Mait
12. Tihomirova, Merylin
13. Täär, Helfart
14. Täär, Signe
15. Vihmann, Madis

Klassijuhataja Peeter Kangur

2011 
[Tagasi üles]
1. Aaliste, Taavi
2. Almar, Moonika
3. Almar, Rando
4. Hark, Kati
5. Lauriku, Hanna-Liisa
6. Narusk, Markus
7. Prans, Dennis
8. Teder, Raimo

Klassijuhataja Maret Rogenbaum

2010  
[Tagasi üles]
1. Almar, Urmo
2. Fjodorov, Merit
3. Kangur, Liis
4. Kasepuu, Merilyn
5. Kelder, Ingrid
6. Kopli, Timo
7. Kurvits, Eve
8. Leopard, Remi
9. Leppik, Andra
10. Luoma, Markus Kristian
11. Mononen, Ina
12. Naruski, Esper
13. Ostrak, Andre
14. Paalo, Siim
15. Paul, Kenno
16. Pusa, Lotta
17. Süldre, Joel
18. Tiido, Ants-Hindrek
19. Täär, Riinika
20. Vihmann, Marili
21. Võttin, Janar

Klassijuhataja Leelo Kapp

2009  [Tagasi üles]
1. Hüdsi, Marko
2. Bamberg, Helin
3. Kimmel, Keity
4. Kirt, Jorgen
5. Kõiv, Birgit
6. Leopard, Gertrud
7. Mootse, Kadri
8. Ostrak, Allar
9. Paalo, Sulev
10. Pukk, Risto
11. Raave, Karl-August
12. Zopp, Gerli
13. Tamm, Madis
14. Tikker, Veiko
15. Urm, Hans-Friedrich
16. Veidemann, Keili
17. Vuks, Cätriin
18. Västrik, Heido

Klassijuhataja Nele Punnar

2008  [Tagasi üles]
1. Adamson, Marko
2. All, Kadi
3. Kaha, Mihkel
4. Kattai, Margot
5. Kork, Jüri
6. Korp, Carolyn
7. Kurvits, Elen
8. Laan, Oliver
9. Leppik, Rasmus
10. Libov, Leho
11. Mekk, Raigo
12. Mõttus, Maarja
13. Normet, Jaak
14. Raev, Kunnar
15. Saar, Janar
16. Süldre, Siim
17. Teder, Liis
18. Tiisler, Uku
19. Volmer, Timo

Klassijuhataja Karin Järv

2007  [Tagasi üles]
1. Aart, Gerle
2. Ilves, Aigar
3. Järv, Ahto
4. Kants, Teele
5. Koik, Kristo
6. Kopli, Alo
7. Kõiv, Grete
8. Künnapuu, Risto
9. Laks, Karl-Tõnis
10. Leopard, Birgit
11. Libov, Lauri
12. Liivamägi, Kristi
13. Mihhailov, Anatoli
14. Normet, Ardi
15. Nõgel, Hanna
16. Pukk, Reiko
17. Raba, Egne
18. Raidsoo, Maido
19. Raev, Lauri
20. Rebane, Sven
21. Sumberg, Aile
22. Tiido, Andra-Maarja
23. Täär, Martin
24. Vaher, Urmas
25. Vihermäe, Mart
26. Vihmann, Mikk

Klassijuhataja Pille Kangur


2006  
[Tagasi üles]
Allikivi, Mairi
Borisov, Siim
Fjodorov, Mari
Ilves, Harmo
Juus, Jarko
Jürissaar, Jaano
Kaas, Merilin
Mononen, Sam
Naruski, Silver
Novikov, Tiina
Orav, Rihard
Orav, Risto
Pukk, Remo
Sapelkov, Kaspar
Subi, Mari
Soe, Hanno
Tamm, Andres
Tamm, Tanel
Teder, Gerli
Täär, Mihkel
Uibokand, Kaspar
Veidemann, Erkki
Vihermäe, Toomas
Väär, Martin

Klassijuhataja Peeter Kangur

2005  
[Tagasi üles]
Hüdsi, Marian
Kaarna, Triinu
Kaha, Liisa
Laan, Sandra
Leopard, Tambet
Libov, Liisa
Maasikpalu, Kadri
Malts, Egert
Oinus, Kätlin
Rello, Johanna
Sagar, Liisi
Salum, Jaana
Sapelkov, Kertu
Teder, Terje
Teder, Triinu
Tilga, Veiko
Väär, Siim
Vuks, Mihkel

Klassijuhataja Maret Rogenbaum

2004  
[Tagasi üles]
Järv, Krista
Kahro, Pille
Kalbri, Kristjan
Kants, Taivo
Kartau, Riivo
Koik, Kristjan
Kopli, Egle
Luik, Siret
Mekk, Reigo
Mooses, Mirjan
Mändmets, Maarja-Eeva
Naruski, Lily
Oinus, Kristjan
Orav, Liisi
Paul, Margus
Prede, Liis
Ruusna, Anneli
Sala, Martti
Taros, Taavi
Täär, Eve
Täär, Kadi
Täär, Mart
Unt, Aivo
Vaagert, Alvar
Vou, Laura
Võsu, Gertu
Puidak, Kaarel

Klassijuhataja Leelo Kapp

2003  
[Tagasi üles]
1. Jäär, Janno
2. Kaarna, Jaanika
3. Kattai, Kaarel
4. Kärson, Juhan
5. Mononen, Robert
6. Mootse, Kersti
7. Mändmets, Markus-Eerik
8. Noorsalu, Indrek
9. Orav, Kadri
10. Pukk, Renno
11. Pärle, Priit
12. Raidmets, Viljar
13. Saar, Kerli
14. Saar, Margit
15. Seer, Roland
16. Smit, Steven
17. Teder, Heiko
18. Täär, Egle
19. Täär, Reelika
20. Võsu, Gerli

Klassijuhataja Ene Kelder


































































































































































































































































































Lehte muudeti viimati 2017-06-19 10:49:39
ÕPPEAASTA

2017/2018
Läbiv teema
TURVALISUS

Moto
NUTIVAHEND - SÕBER VÕI VAENLANE
Õppeaasta 
TÄHTIS
Kiusamise ennetamine
 
Direktor kirjutab

Digi  
Miksike  Nutisport
Digi  Õpiveeb  Foxcademy
eKool
VASTUVÕTU AVALDUS
1.KLASS 
print  fail


Veebikalender
10.mai heategevuslik teatejooks
10.mai pildistamine
9.mai emadepäeva üritus LA
9.mai murdmaajooks Tõrvas
8.mai punase risti päev 1.-5.kl
7.mai lastevanemate koosolek 1.kl
7.mai loodusprogramm 5.kl
4.mai loodusprogramm 3.4.kl
4.mai golfi tutvustamine
3.mai tammede istutamine
3.mai
matemaatika olümpiaad 2.3.kl
30.apr õpetajate koolitus
25.apr metoodiline seminar
21.apr-1.mai 
kevadine koolivaheaeg
20.apr Playback
20.apr
õpilaskonverents


SPORT

Palju pilte PILDIALBUMIS


Spordipäev 5.-9.kl 25.sept 2017

Spordipäev 1.-4.kl 16.sept 2016

Spordipäev LA 16.sept 2016