LOODUSHARIDUS

Õppekava
Kooli KIK veebileht
Otepää Looduskeskus
Tegevused


Matk "Tere, kool" 7.sept 2017

Matk "Tere, kool" 8.sept 2016



Matk "Tere, kool" 3.sept 2015



Töötajad

Klassijuhatajad 

ÕPETAJA ÕPPEAINE, TEGEVUS E-POST
 Olga Alova  Vene keel  olga@pyhajarve.edu.ee
 Maie Eensalu  Algõpetus, matemaatika  maie@pyhajarve.edu.ee
 Karin Järv  Matemaatika  karin@pyhajarve.edu.ee
 Peeter Kangur  Loodusõpetus, keemia, füüsika,
 informaatika
 pk@pyhajarve.edu.ee
 Pille Kangur  Loodusõpetus, bioloogia, geograafia,
 inimeseõpetus
 pille@pyhajarve.edu.ee
 Krista Kapp  Käsitöö ja kodundus, kunst, ringijuht  krista.kapp@pyhajarve.edu.ee
 Janika Kilk  Kehaline kasvatus  janika@pyhajarve.edu.ee
 Aili Mägi  Algõpetus, kehaline kasvatus, tants  aili@pyhajarve.edu.ee
 Peeter Mändla  Tehnoloogiaõpetus  peeter.mandla@pyhajarve.edu.ee
 Lembi Oja  Inglise keel  lembi.oja@mail.ee
 Miia Pallase  Direktor  miia@pyhajarve.edu.ee
 Lii Peterson  Muusika, lasteaiaõpetaja, ringijuht  lii@pyhajarve.edu.ee
 Solveig Raave  Lasteaiaõpetaja  solveig.raave@natter.ee
 Alla Rõžkova  Lasteaiaõpetaja  PUPS777@hot.ee
 Taivi Rästas  Lasteaiaõpetaja  taivirastas@gmail.com
 Epp Rätsep  Logopeed  epp.ratsep@mail.ee
 Urve Sarv  Ajalugu, ühiskonnaõpetus,
 karjääriõpetus
 urve.sarv@gmail.com
 Krista Sumberg  Algõpetus, muusika, tants, pikapäevarühma kasvataja  krista@pyhajarve.edu.ee
 Anneli Teder  Algõpetus, muusika, tants, pikapäevarühma kasvataja  anneli@pyhajarve.edu.ee
 Ülle Tomson  Eesti keel, kirjandus   ylle@pyhajarve.edu.ee
 Inge Vissak  Lasteaiaõpetaja  ingevissak@hot.ee
 Margit Rello  Tugiõpetaja, pikapäevarühma kasvataja, dokumenditöö
 Eve Koser  Tugiõpetaja

Kaili Ostrak

Majahoidja   Sirle Eensoo

Raamatukoguhoidja   Krista Kapp

Koristajad   Silvi Ainsoo, Elve Allikivi, Jüri Raev

Majandusjuhataja   Ain Aart


Klassijuhatajad 2017/2018

Eelkool - Aili Mägi
1.klass - Anneli Teder
2.klass - Krista Sumberg*
3.klass - Krista Sumberg
4.klass - Aili Mägi 
5.klass - Lembi Oja
6.klass - Ülle Tomson
7.klass - Peeter Kangur
8.klass - Janika Kilk
9.klass - Pille Kangur

















Lehte muudeti viimati 2018-03-19 18:55:37
ÕPPEAASTA

2017/2018
Läbiv teema
TURVALISUS

Moto
NUTIVAHEND - SÕBER VÕI VAENLANE
Õppeaasta 
TÄHTIS
Kiusamise ennetamine
 
Direktor kirjutab

Digi  
Miksike  Nutisport
Digi  Õpiveeb  Foxcademy
eKool
VASTUVÕTU AVALDUS
1.KLASS 
print  fail


Veebikalender
10.mai heategevuslik teatejooks
10.mai pildistamine
9.mai emadepäeva üritus LA
9.mai murdmaajooks Tõrvas
8.mai punase risti päev 1.-5.kl
7.mai lastevanemate koosolek 1.kl
7.mai loodusprogramm 5.kl
4.mai loodusprogramm 3.4.kl
4.mai golfi tutvustamine
3.mai tammede istutamine
3.mai
matemaatika olümpiaad 2.3.kl
30.apr õpetajate koolitus
25.apr metoodiline seminar
21.apr-1.mai 
kevadine koolivaheaeg
20.apr Playback
20.apr
õpilaskonverents


SPORT

Palju pilte PILDIALBUMIS


Spordipäev 5.-9.kl 25.sept 2017

Spordipäev 1.-4.kl 16.sept 2016

Spordipäev LA 16.sept 2016