Projektid

Loodusharidus KIK | ROHELINE KOOL

2020  HEA KOOL

2019  Kooli olümpia | SERTIFIKAAT

2018  Koolimeeskonna õpiüritus  “Koolisiseste nõustajate väljaõpe Pühajärve Põhikoolis”

2014 Osalesime projektis “Dance and Teach!”. Projektis osales lisaks Pühajärve põhikoolile Eestist ka üks Norra kool. Valisime ühe poploo, tutvustasime partnerile selle esitajat ning mõtlesime loole tantsuliigutused. Sama tegi meie partnerkool. Projekti lõpus õppisime selgeks Norra tantsu, mida tollase 6.klassi õpilased esitasid kevadpeol.

2014  Olümpiamängud

2013 e-Twinningu projekt inglise keele õpetaja Lembi Oja eestvedamisel pälvis Euroopa tunnustuse. Tänuks toimusid koolis nukufilmide töötoad (Tiigrihüpe).

2012  E-arenguvestlused

2008  Keskkonnateoke | Prügiprojekt