Lapsevanematele

Õpetajate konsultatsiooniajad

2020 INFO lapsevanemale (eriolukord 16.03.-15.05.2020)

2019 Lapsevanematele loeng-arutelu kliimamuutuste teemal esmaspäeval, 25.nov kell 18 kooli füüsikaklassis.Tallinna Ülikooli teadlased Liisa Puusepp ja Mihkel Kangur: “Arutelupäeval anname ülevaate, miks me peame rääkima keskkonnakollapsist, mis sellele viitab aga näitame ka võimalusi, mida sellega toimetulekuks teha on võimalik ja kuidas tegevusega pihta hakata.”

2018 info eKooli kasutamise kohta VAATA

Eesti esimene turvalise interneti käsiraamat UURI

Koolitus Otepääl VAATA
Otepääl on märtsis taas algamas tasuta koolitus, mis on suunatud erinevatele sihtgruppidele: väikeste lastega kodus olevad lapsevanemad, nii mitteaktiivsed inimesed (sh töötud) kui madalapalgalistel ametikohtadel töötavad inimesed jne.
Tasuta koolitus inimeste õpi-, koostöö ja suhtlemisoskuste arendamiseks toimub Otepääl Külalistemaja Edgar ruumides 06.03–02.04.2018 T ja N kl 10.30-15.00.
Ena Drenkhan,Tartu Rahvaülikool, koolitus- ja projektijuht

www.rahvaylikool.ee

Rajaleidja ja PPA pöördumine LAPSEVANEMATELE

Tegemisel on mobiilne rakendus KÜSITLUS LAPSEVANEMATELE

MTÜ EMILI kutsub koolitusele VAATA.