6. KLASSI MAASTIKUMÄNG JA LÕKKEÕHTU KIIGEMÄEL

Detsembrikuu esimesel reedel käisime klassiga Pühajärve ääres maastikumängu mängimas. Selle korraldas meile Margit Turb.

Koolis jagasime end tiimideks, seejärel tutvustas Margit meile, kuidas kasutada GPS-i. Maastikumäng toimus GPS-i abil, aga oli võimalik kasutada ka kaarti.

Ettevalmistuste järel saime mänguga alustada. Startisime kooli juurest. Kokku oli tarvis läbida viis punkti. Mäng läks hästi, leidsime üles kõik punktid ning kõigil oli põnev. Saime testida oma teadmisi ning oskusi 🙂

Maastikumängu lõpp-punkt oli Kiigemäel. Seal ootas meid soe supp, tee ning õpetaja Janika. Saime soojendada end ka väikese lõkketulekese kohal. Kui olime kõik pisut sooja saanud, mängisime ka mõned mängud.

Selline maastikumäng looduses oli väga põnev ja tore – saime testida loodusalaseid teadmisi ning harjutada koostööd. Kindlasti tahame ka tulevikus taolisi üritusi korraldada!

Elsa 6.klass
VAATA (Janika Kilk)