5. KLASSI SÕBRAPÄEVA KLASSIÕHTU

13. veebruari koolipäev algas 5. klassile nagu alati, ainult ootusärevamalt – ees oli ööbimisega klassiõhtu. Peale kuuendat tundi alustasime pitsade tegemisega. Töö  sujus  ning pitsad maitsesid ka hästi 🙂 Söömise järel peab ikka liigutama ka. Mängisime mänge, mis olid meile enamasti tuttavad, kuid mõned uuedki, nagu näiteks “Jääkaru” ja fotojaht.

Seejärel  panime võimlasse valmis madratsid ning magamiseks vajalikud asjad. Peale seda algas õhtu tipphetk – filmi vaatamine!  Meil oli isegi valida, kas vaadata õudusfilmi “Vale pööre 5” või “Siin me oleme”. Viimane valik oli  mõeldud pigem neile, kes õudukat vaadata ei tahtnud 🙂 Suurem osa vaatasid ikkagi õudusfilmi. Filmi jätkuks pidime ju loomulikult peitust mängima. Õnneks olid meil vähemalt taskulambid. Öösel pimedas koolimajas ringi joosta on ikkagi natukene hirmus ka.

Peitusemängu järel oli aeg ööunne heita, et end sõbrapäevaks välja puhata. Et päev oli pikk ja väsitav, jäädi kiiresti magama.

Meile meeldis see klassiõhtu väga ning kindlasti proovime ka edaspidi teha ööbimisega klassiõhtuid!

VAATA (Janika Kilk)