KÜLASKÄIK ÕRU KOOLI

Reedel, 10. märtsil sõitsime koos esimese klassiga Õru kooli külla. Me saime tuttavaks Õru kooli laste ja õpetajatega. Seal koolis saab õppida kuni 4. klassini ja lapsi oli kokku 14.

Alustuseks mängisime tutvumismänge. Seejärel esinesid Õru kooli lapsed meile ja meie neile. Meile meeldis kõige rohkem käsikellade ansambel. Andsime üle ka omavalmistatud kingitused. Juhtus nii, et nendel olid samasugused kingitused meile. Mängisime veel QR-koodi mängu ja tantsisime.

Küll on tore, et leidsime endale uued sõbrad ja saime näha, mida teises koolis tehakse!

Kaisa, Helina, Paul ja Johanna