MAAKONDLIK ETLEJATE KONKURSS „KOIDULAULIKU VALGEL“

Konkurss „Koidulauliku valgel“ toimus 15. novembril Tsirguliina rahvamajas. Tavaliselt jagatakse etlejad nooremaks (5.-9. klass) ja vanemaks (10.-12. klass) vanuserühmaks. Seekord aga ei võtnud vanemast vanuserühmast osa keegi.

Nooremas vanuserühmas oli osavõtjaid 18. Pühajärve põhikooli käisid esindamas Sonja Nämi 5. klassist, Pipi Õun ja Andreas Peterson 6. klassist ning Cärolin Trik 9. klassist. Seekordsel konkursil oli repertuaariks üks Lydia Koidula ja üks vabalt valitud autori luuletus või proosapala. Kõikidel õpilastel läks esitus väga hästi. Selleaastaseks võitjaks osutus Gregor Villem Older, kes esindab Valgamaad ka vabariiklikul konkursil.

Cärolin Trik