ISADEPÄEVA TÄHISTAMINE TARTU ÜLIKOOLI LOODUSMUUSEUMIS

Kolmapäeval, 9. novembril tähistasid lasteaialapsed isadepäeva väljasõiduga Tartusse loodus- muuseumisse. Tellitud oli suur buss ja koos vanematega algas sõit linna poole. Lastele oli see suur elamus, mõnedes peredes sõidetakse bussiga harva.

Tund aega sõitu ja olimegi kohal, Vanemuise tänavas. Meid oli palju ja tegime oma grupi pooleks – suuremad lapsed vanematega läksid giidiga muuseumisse loodusprogrammi kuulama ja väiksemad asusid meisterdama koos isadega. Teemaks oli „ Isa ja laps“ looduslikust materjalist (käbid, oksad). Lisaks veel vatiin ja tumedad riidelapid, valge paber, pliiatsid ja liim. Vahva oli vaadata, kuidas isad rakendasid oma meisterdamisoskust. Taies valmis, toimus gruppide vahetus: meisterdajad läksid ringkäigule ja teised tulid laudade taha oma oskusi näitama. Kaks tundi loodusmuuseumis läks kiirelt. Isad said oma käsitöö mälestuseks ja hea elamuse päevast.

Täname kõiki osavõtjaid ilusa õhtupooliku eest!

Inge Vissak