VALGA-, PÕLVA- JA VÕRUMAA ÕE REGIONAALNE KOOLITUS

16. märtsil käisime Võrus Kreutzwaldi gümnaasiumis ÕE koolitusel. Meie kooli esindasid Aksel, Isabel, Ats, Sofia, Elisabeth ja Mairo.

Hommikul kohtusime kell kaheksa kooli juures ja sõitsime bussiga Võrru. Kõigepealt toimusid tutvusmängud. Pärast seda oli loeng, kus Markus Kuslap rääkis ürituste korraldamisest. Seejärel pidime koostama ühe plakati selle kohta, mis üritust me sooviks koolis korraldada. Tegime plakati „Talendi show Pühajärve Põhikoolis“. Vahepeal toodi lauale snäkid ja siis tutvustasid kõik rühmad oma plakatit.

Läksime spordisaali ja tegime mõned liikumismängud. Pärast seda tehti meile teadustrikke ja saime ka ise kaasa lüüa. Seejärel oli aeg sööma minna. Söögid olid ülimaitsvad! Järgmisena pidas meile loengu üks korraldajatest, kes rääkis, mis on ÕE liit ja mida seal tehakse. Temaga mängisime ka „Kahooti“. Korraga mängis umbes 60 õpilast. Meie seast oli parim Aksel, kes jäi kolmandaks. Lõpetuseks tegime pilti ja saime ka poodi minna. Viimaks läksime kooli tagasi.

Meile kõigile meeldis see üritus väga!

Sofia Nämi ja Elisabeth Marleen Peterson