VALGA HARIDUSMESS 2016 „VALI NUTIKALT“

Neljapäeval, 3. märtsil toimus Valga Spordihallis haridusmess „Vali nutikalt“. Meie koolist võtsid osa 8. ja 9. klassi õpilased.

Päev algas kell 10. Kohal oli palju erinevaid kutsekoole, gümnaasiume ja ülikoole. Üritusel sai osa võtta paljudest erinevatest töötubadest. Oli võimalus maitsta isetehtud jäätist ja soolast vahvlit. Jagati helkureid, pastakaid, embleeme, magneteid, komme ning flaiereid. Julged tantsisid ka zumbat. Mitmed koolid pakkusid veel mängimisvõimalust. Soovijad riietasid ennast erinevate ametite esindajateks – arstiks, ehitajaks, tuletõrjujaks, kokaks jne. Nendest tehti ka pilti. Toimusid loosid, kus sai võita akupanka, mälupulka jms. Meie olime ühed õnnelikud ning saime küünla.

Külaliste seas oli lauljaid ja tantsijaid. Esines Superstaari saate Mikk Mäe. Hiljem sai teha koos tema ja Hannes Vellendiga pilte ning lisaks küsida autogramme.

Kokkuvõtvalt oli üritus väga tore ja andis rohkem teadmisi erinevate võimaluste kohta koolides.

Jane Ilves ja Mirjam Leopard

Vaata