TEADUSLAHING

Esmaspäeval, 25. jaanuaril toimus Tartu Ülikooli spordihoones teaduslahing. Meie koolist läks kaks võistkonda. Võistkonda Global Elite kuulusid Aksel, Hendrik ja Simon ning võistkonda Tajumatud Iti-Riin, Anet ja Laur. Tartusse viis võistkonnad õpetaja Peeter.
Kohale jõudes anti meile meie võistkonna nimed ühel väikesel puualusel. Võistlusel tuli lahendada viis ülesannet. Iga ülesande lahendamiseks oli aega 20 minutit. Ülesannete hulka kuulusid kivimite vanuse määramine, maitsemeele kasutamine, et välja selgitada, milline on kõige magusam vesi jms.
Kui võistlus sai läbi, anti kõikidele koolidele väike pakk, mis sisaldas komme ja muid asju.
Tagasi tulles tegime väikese peatuse, sest Lauril oli sünnipäev ja ta pidi kommi ostma.

Hendrik Aaliste