MUUSIKAKOOLI KONTSERT

Kolmapäeval, 29. aprillil toimus meie koolis Otepää Muusikakooli õpilaste kontsert. Kuulda sai väga palju erinevaid pille, nt klaverit, klarnetit, trombooni, plokkflööti, trompetit jt.

Lood olid väga erinevad. Mängiti nii rahulikke ja laulvaid kui ka kiireid ning julgeid palasid. Esitati Langfordi, Bachi, Waigneini jt heliloojate loomingut.

Peale soolopalade esines ka kolm ansamblit: klaveri- (Laura, Mirjam), vaskpilli- (Roland, Rasmus, õpetaja Arno ja õpetaja Külli) ning klarnetiansambel (Mirjam, Marie, Laura, õpetaja Külli).

Lood olid igaühele keerulised ning oli aru saada, et kõik lapsed olid tublisti harjutanud.

Selle ilusa elamuse eest tuleb tänada Otepää Muusikakooli õpetajaid ja klaverisaatjat, kes on vaeva näinud selleks, et nende õpilased saaksid lood selgeks.

Mirjam Leopard

Vaata (Karin Järv)