MARIMBAKONTSERT

Teisipäeval, 28. aprillil  toimus meie koolis  marimbakontsert. Esinesid kooli vilistlane ja Elleri Muusikakooli õpilane Gertrud Leopard (Raivo Rebase löökpilliklass) ning kontsertmeister Andre Hinn.

Löökpillikontserdil sai kuulata Bachi, Glennie, Rosauro ja teiste kuulsate heliloojate loomingut. Peale marimba mängis Gertrud ka vibrafoni ja ksülofoni.

Gertrud ja Andre alustasid kontserti lõbusa ja meeleoluka K.Abe-i “Frogs”-iga. Kuulajatele pakkus huvi E.Séjourné “Kontsert vibrafonile ja orkestrile”. Selles loos ei mängitud ainult pulkadega, vaid ka poognatega. Viimaseks palaks oli ilus ja rahulik “Väike palvetaja”.

Kontserdil esitatud muusika oli väga kaunis ja andis meile palju erinevaid emotsioone.

Mirjam Leopard