HUVITAV KOOLIPÄEV

Külla tuli fotograaf Arne Ader, kes rääkis meile kaunist Eesti loodusest, samal ajal näitas ta oma fotosid. Tegime videovestlust Tallinna Ülikooli ökoloogi Mihkel Kanguriga. Ta ütles, et jõuluaeg on rohkem andmise aeg kui kinkide saamise aeg. Vaatasime filmi vihmametsade päästmisest. Kirjutasime rühmades, mida teha tuttavale jõuludeks kingituseks, kui pole üldse raha või on seda vähe – häid mõtteid tuli palju.

Tegime viktoriini, mille võitis Liisi võistkond. Koolipäeva lõpus saime kätte tunnistused. Minu arvates oli see päev huvitav ja andis uusi kingiideid järgmiseks aastaks.

Mirjam Leopard