Kodanikupäeval külastas meie kooli  raamatu „Minu Keenia“ autor

Kodanikupäeval külastas meie kooli  raamatu „Minu Keenia“ autor

Teisipäeval, 25. novembril käis meie koolis raamatu “Minu Keenia“ autor Janika Tamm. Ta rääkis meile, kuidas ta on käinud Keenias ja millega seal tegelenud. Mõte sinna minna tuli tal varakult, kuigi ta ei teadnud selle riigi kohta mitte midagi. 2009. aastal läkski Janika Keeniasse vabatahtlikuks ning aitas seal kaasa MTÜ Mondo Keenia koostööpartneri WEFOCO organisatsiooni loomisele ja arengule. Janika näitas meile põnevaid pilte Keenia elust ja sealsetest elanikest. Iga pildil olnud inimese kohta oli tal rääkida nende lugu ja see, kuidas neil praegu läheb. Usun, et kõik said midagi uut ja huvitavat teada ja tekkis huvi selle riigi vastu.

Liis Antsi

 

You may also like...