PIPI LASTEAIA 21. SÜNNIPÄEV

15.oktoobril sai Pipi lasteaed 21-aastaseks. Aasta eest kolisime uutesse rühmaruumidesse. Nüüd saame öelda, et lasteaia elukorraldus on muutunud paremaks ja lastele mugavamaks. Pidusidki on kergem korraldada, sest aulasse, kuhu kaks rühma lahedalt ära mahub, saame astuda lasteaiaruumidest üleukse. Sünnipäevapidu alustasimegi aulas, kus direktor Miia Pallase andis üle kingitused mõlemale rühmale. Sel aastal üllatasid lasteaialapsi sõbrad Pühajärve Põhikooli 3. klassist koos klassijuhataja Maie Eensaluga, kes olid ette valmistanud näidendi „Pipi läheb kooli“. Kui näidend vaadatud, head soovid ja tervitussõnad öeldud, võisid lasteaialapsed koos 3. klassiga tantsima ja mängima hakata. Peo käigus selgitati välja kõige kiiremad ratsutajad. Kuna hobust polnud käepärast, toimus võistlus kepphobustel. Ühiselt otsiti kadumaläinu asju ja tantsiti „spungitantsu“, toimus mänguline moedemonstratsioon. Kui rahmeldamisest kõht tühjaks läks, ootas pisikesi päevakangelasi ja külalisi ühine sünnipäevalaud. Sünnipäevatordi ja vahvad näpunukud said lasteaiarühmad kingituseks sõprusklassilt.

Lii Peterson

VAATA (fotod tegi Maie Eensalu)